Pre kapely

Základné informácie o klube:
FLAME Music Bar je multižánrový priestor, ktorý otvára brány začínajúcim kapelám a menej známym zoskupeniam. V komornej atmosfére ponúka kapacitu 50-100 ľudí (podľa dispozičného riešenia, buď viac miest na sedenie alebo viac miest na státie). Klub funguje od roku 2014 a každý rok sa v ňom úspešne odohrá vyše 100 koncertov a ďalších 100 hudobných alebo iných kultúrnych podujatí.

Základné podmienky hrania vo FLAME Music Bar
Výška vstupného sa stanovuje na základe dohody medzi kapelou a klubom. Vybraté vstupné ostáva kapele. V prípade, že kapela je zastupovaná SOZOU, alebo inou zahraničnou organizáciou, ktorá zastupuje autorsky účinkujúcich, vypláca kapelu následne po koncerte táto organizácia s ktorou má kapela uzavretú zmluvu.
Klub zabezpečuje zvukára, vyberača vstupného, poplatky, elektrika, promo, techniku v klube. (Klub za tieto služby účtuje 50 eur za večer – max dve kapely)
Kapela má konzum na bare vo výške 5 eur na hlavu.

Štandardne koncerty začínajú o 21:00 s tým, že zvuková skúška prebieha najneskôr hodinu pred začatím koncertu (t.z. kapela musí byť 1 hod. pred začatím koncertu na pódiu s rozloženými nástrojmi).

Koncert odporúčame promovať, aspoň tri týždne pred dátumom konania. Predpredaj lístkov zabezpečuje spoločnosť tootoot.sk .
Promo zabezpečujeme prostredníctvom 26 sk portálov (hudba.sk, livemusic.sk, kamdomesta.sk, citylife.sk, podujatia.sk, partymenu.eu, 15fb skupin a stranok).
Možnosť uverejnenia PR článku na portáloch music-zone.eu, weloveguitar.sk, bombing.eu, gotime.sk, jazz.sk

Promo na našej web stránke, facebook, twitter, google+ a instagram je samozrejmosťou.
Technické zázemie: 12+8 kanálový mix-pult + PA, 3x odposluch, stojany na mikrofóny + mikrofóny (pokiaľ má spevák svoj mikrofón, na ktorý je zvyknutý, odporúčame aby si priniesol svoj), 1x 12-kanálový DI box. K dispozícii tiež bassové combo, gitarové combo, bongitá, kajon, základná sada bicích…